Uğurmumcu web tasarım ofisi olarak hizmette sınır tanımayan bir anlayışla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Gerek kurumsal, gerekse ticari birçok firma tarafından tercih edilmemizdeki ana sebep hızlı, düzenli ve kaliteli bir çalışma yapmamızdan kaynaklanmaktadır. Web tasarım piyasasında bu işi yapan birçok işletmeye rastlamanız mümkündür. Özel kurslarla web tasarım kursu alanlar bile artık bu işi yapar durumuna gelmiştir. Ancak işletmelerin tercihi işini kurumsal olarak yapan firmalardan yana olmaktadır. Siz de firmamızda web sitenizin tasarımını gerçekleştirip kazançlı çıkabilirsiniz.

Kurumsal Firmaların Tasarımları Firmamızda 

Kurumsal firmalar, ticari firmalardan daha çok web tasarım talebinde bulunmaktadır. Bu sebeple kurumsal firmaların web tasarımlarında kullanılan renk tasarımlarından tutun, hazırlanan içeriğe kadar son derece titiz davranılması istenir. Kurumsal kimliğe yakışır şekilde renk uyumu burada önemli bir husustur. Renklerin çok canlı olması talep edilmez. Kurumun logosu ile uyumlu olması talep edilir. Uğurmumcu web tasarım firmamız da bu bağlamda yürüttüğü titiz çalışmaları sayesinde referanslarına her gün bir yenisini daha eklemektedir.

Web Tasarımı Konusunda Gelinen Nokta

İnternet çağında yaşıyor olmamız hususu ile her geçen gün internetin hayatımıza daha da fazla nüfuz ettiğini görmüş oluyoruz. Günümüzde modern bir yaklaşımı benimsemiş olan tüm işletmeler kurumsal kimliklerini net bir şekilde yansıtacak olan web sitelerine ihtiyaç duymaktadır. Uğurmumcu web tasarımı da bu konuda, internet çağında gelinen son nokta olarak web tasarımlarında işletmelerin yanında olmaktadır.

İnternet Reklamcılığı Çalışmalarımız ( Google Adwords )

İnternet reklamı günümüzde şuanda en yaygın ve en etkili ticaret şeklidir. Bir mağaza düşünün , şehrin en sakin ve arka bir mahallesinde açılmış. Bu mağazayı kimler görüp alışverş yapabilir sizce ? Bizce ancak onun önünden geçmeleri ve o anki ihtiyaca göre alışveriş bekli olur. Fakat yine bir mağaza düşünün ,şehrin en kalabalık caddesinde tam merkezinde açılmış. Bu mağazayı kimler görür ? Tabikide herkesin hemfikir olduğu gibi o şehirde yaşayan neredeyse tüm insanlar görebilir. İşte internet reklamıda böyle birşeydir. Sizin kuytudaki mağazanızı alıp şehrin merkezine koyuyoruz. Size sadece ticaret yapmak kalıyor.


Harita ve Navigasyon Kayıt Çalışmalarımız

Günümüzde artık navigasyonun önemini araç kullanan herkez çok iyi biliyordur. Eskisi gibi adres aramaya son veriyoruz. Herkesin elinde veya arabasında artık bir navigasyon cihazı var, bu nedenle bizde sizin firmanızı tüm navigasyon cihazlarına kayıt ederek , bulunabilirliğinizi maksimum seviyeye çıkartıyoruz. Artık ofisinize,mağazanıza,dükkanınıza vs.. gelmek için kimse adres aramak zorunda kalmayacak.

Seo Danışmanlığı - Seo Uyumlu Yazılımlar

Yaptığımız tüm yazılımlar seo uyumludur. Google yada yandex arama motoru dostu olmak sizin web site ve marka kalitenizi arttıracaktır. Ayrıca istendiği taktirde müşterilerimiz ile özel anlaşmalar sağlayarak, sitelerinin ve markalarının özel seo danışmanlığını yapıyoruz. Bu sayede rakiplerinizden 1 adım önde oluyorsunuz..Sunday, October 23, 2016

<< Geri